Vestel klima yedek parça tedarik hizmeti


Vestel klimalar için yedek parça tedarik hizmeti

Klimalar ev ve işyerlerimizde sıkça kullandığımız cihazlar arasındadır. Hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında bulunan klimalar bazen arıza yapabilirler. Klimalarda oluşabilecek tamir ya da bakım ihtiyacı karşısında güvenilir hizmete ihtiyaç duyulur. Klimaların onarılması ya da parça değişimi gibi durumları söz konusu olduğunda satın aldığımız klimanın marka değerine uygun hizmet almak en doğal haklarımızdan biridir. Biz de Vestel klima yedek parça tedarik hizmeti konusunda müşterilerimizin her türlü sıkıntılarında gerekli servis hizmetini sağlamaktayız.
Vestel Klima Yedek Parça Tedarik Hizmeti

En önemli önceliğimiz olan müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak ve kaliteli hizmetin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlayışla siz kıymetli müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Teknik servis hizmetleri bir marka için güvenilirlik sağlamanın yanı sıra markanın değer kaybetmemesi için de gerekli bir hizmettir. Her tür klima tamirinin güvenli koşullarda yapılması, değişmesi gereken klima parçaları varsa bunların orijinalinin temin edilmesi önemli bir durumdur. Bu durumda firmamız klima yedek parça tedarik hizmeti sağlamaktadır. Servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimize garanti kapsamında ve nitelikli hizmet ulaştırmak önceliklerimiz arasındadır.

Orijinal klima yedek parçası nereden alınır?

Gerek klima gerekse diğer cihazlar bozulduğunda arıza yapan parça orijinal olarak değişmesi gerekebilir. Bu tür klimalarda oluşacak aksamalar işlerimize ve günlük yaşamımıza olumsuz olarak etki edeceğinden kısa sürede çözümlenmesi gerekmektedir. Klima teknik servis ihtiyacı oluşması durumunda Mersin Vestel Klima Servisi olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında gerekli yardımları ve servis hizmetini vermekteyiz. Bazen cihazlarda oluşan sorunlar basit birkaç adımda çözümlenebilmekte ve bu durumda telefon üzerinden bilgilendirmelerimiz arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Sorun çözümlenmediği takdirde servis açılarak ekip arkadaşlarımız kısa sürede gerekli işlemleri yapmaktadır.

Yedek parça neden önemlidir?

Servis ekibimiz, konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmakta ve güncel tüm teknolojik gelişmelerle ilgili bilgilendirmeler kendilerine servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin sorunu yerinde çözümlenme ihtimali varsa orada, yoksa cihaz servise ulaştırılarak kısa süre içerisinde serviste çözümlenmektedir. Servis ekibimiz cihazlarınızın tamir işlemleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve tamir işlemi sizin onayınızla başlatılmaktadır

Bu süreçte cihazınızın garanti süresi dolmamışsa hakkınıza istinaden bir ücret talep edilmemektedir. Garanti süresi biten cihazlarda müşterimiz bilgilendirilip onayı alındıktan sonra gerekli işlemler başlatılmaktadır.

Mersin Vestel Klima Yetkili Servisi Beyaz Eşya, Tamir, Bakım, Yedek Parça, Tedarik hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini tesis etmek üzere sürdürmekteyiz. Cihazlarınızın marka güvencesi altında ve kaliteli bir şekilde onarılması için ekip arkadaşlarımızla birlikte en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

+ Yorumunuzu Yazın

+