Vestel Yedek Parça Tedarik Hizmeti


Yedek Parça Tedarik Hizmeti

Yedek parça tedarik Hizmeti nedir?

Beyaz eşya olarak adlandırılan eşya grupları yaşamımızın önemli kısımlarında bizlere yardımcı olurlar. Onlarda oluşabilecek tamir ya da bakım ihtiyacı karşısında güvenilir hizmet almak isteriz. Cihazlarımızın onarılması ya da parça değişimi gibi durumları söz konusu olduğunda satın aldığımız ürünün marka değerine uygun hizmet almak en doğal haklarımızdan biridir. Biz de yedek parça tedarik hizmeti konusunda müşterilerimizin her türlü sıkıntılarında gerekli servis hizmetini sağlamaktayız.

Vestel Yedek Parça Tedarik Hizmeti

Önceliklerimiz arasında yer alan müşterilerimizin memnuniyetini tesis etmek ve kaliteli hizmet sunmak anlayışı sayesinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Servis hizmetleri bir marka için güvenilirlik sağlamanın yanı sıra markanın değer kaybetmemesi için de gerekli bir hizmettir. Her tür tamirin güvenli koşullarda yapılması, değişmesi gereken cihaz parçaları varsa bunların orijinalinin temin edilmesi önemli bir durumdur. Bu durumda firmamız yedek parça tedarik hizmeti sağlamaktadır. Servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimize garanti kapsamında ve nitelikli hizmet ulaştırmak önceliklerimiz arasındadır.

Orjinal yedek parça nereden alınır?

Gerek buzdolabı gerek çamaşır ya da kurutma makineleri beyaz eşya olarak adlandırdığımız grupta yer alan bazı türlerdir. Bu tür cihazlarda oluşacak aksamalar işlerimize ve günlük yaşamımıza olumsuz olarak yansıyacağından kısa sürede çözümlenmesini isteriz. Servis ihtiyacı oluşması durumunda Mersin Vestel Yetkili Servisi olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında gerekli yardımları ve servis hizmetini vermekteyiz. Bazen cihazlarda oluşan sorunlar basit birkaç adımda çözümlenebilmekte ve bu durumda telefon üzerinden bilgilendirmelerimiz arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Sorun çözümlenmediği takdirde servis açılarak ekip arkadaşlarımız kısa sürede gerekli işlemleri yapmaktadır.

Yedek parça neden önemlidir?

Servis ekibimiz, konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmakta ve güncel tüm teknolojik gelişmelerle ilgili bilgilendirmeler kendilerine servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin sorunu yerinde çözümlenme ihtimali varsa orada, yoksa cihaz servise ulaştırılarak kısa süre içerisinde serviste çözümlenmektedir. Servis ekibimiz cihazlarınızın tamir işlemleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve tamir işlemi sizin onayınızla başlatılmaktadır

Bu süreçte cihazınızın garanti süresi dolmamışsa hakkınıza istinaden bir ücret talep edilmemektedir. Garanti süresi biten cihazlarda müşterimiz bilgilendirilip onayı alındıktan sonra gerekli işlemler başlatılmaktadır.

Mersin Vestel Servisi Beyaz Eşya, Tamir, Bakım, Yedek Parça, Tedarik hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini tesis etmek üzere sürdürmekteyiz. Cihazlarınızın marka güvencesi altında ve kaliteli bir şekilde onarılması için ekip arkadaşlarımızla birlikte en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

+ Yorumunuzu Yazın

+