Vestel Klima Servisi


Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Vestel marka klimalar Türkiye’de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize tam bir verimlilik sağlayan bu klimalar için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Cihazınızın talimatlara uygun şekilde, belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Klimalar bazı bölgelerde yaz kış devamlı kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle bozulmaları ve arıza yapmaları normaldir. Bozulan klimalar tamir edilmesi gerekir. Bu aşamada vestel servis mersin olarak hizmetinizdeyiz.

mersin vestel klima servisi

Bakım ve onarım konularında yetişmiş personelimiz Vestel markalı klimalar için destek vermektedir. Klimanızı uzun süre verimli kullanabilmeniz açısından düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Klima bakımı işin ehli insanlar tarafından yapılmalıdır. Klima servis ekibimiz bu konuda daima hizmetinizdedir. Vestel klima bakım hizmeti için çağrı merkezi telefonumuzu 0324 9994733 arayabilirsiniz. Mersin Mezitli, Yenişehir, Akdeniz ya da Toroslar, hangi ilçede hangi semtte olursanız olun destek vermeye hazırız.

Klima kurulumu

Vestel markalı klima satın aldığınızda ilk yapılması gereken klima kurulum hizmeti olacaktır. Klima kurulumu Vestel tarafından yetkilendirilmiş teknik personel tarafından yapılmalıdır. Yetkili teknik servis elemanı klimanızı yönergelere uygun şekilde kurulumunu yapar ve ilk çalıştırma işlemini gerçekleştirir. Bundan sonra cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz.
klima kurulumu vestel

Klima Tamiri

Vestel klimalarda meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu yerinde giderilebilir. Müşteri yetkilisini aradığınızda size yöneltilecek birkaç soru sonrasında uygun çözümü bulabilirsiniz. Personelimiz size en hızlı şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Klima arızası şayet yerinde çözülemeyecek boyutta ise yetkili personelimiz cihazı alarak servisimize getirecek ve sonrasında size detaylı bilgi verecektir.
klima tamiri vestel

Klima teknik servis atölyemizde yapılacak arıza tespiti sonrasında size hatanın kaynağı ve nasıl giderilebileceği konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Talebiniz üzerine klima tamiri aşamasına geçilecek ve sonraki aşamalar ile ilgili ayrıca haberdar edileceksiniz.

Klima servis aşamaları

Kaliteli ve hızlı bir şekilde kısa sürede ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Bu durumun haricinde ağır bir arıza söz konusu ise ekibimizin kararı ile eşyanız servis atölyesine getirilmektedir. Servis atölyesinde detaylı bir şekilde arıza üzerinde çalışılmaktadır. Önceliğimiz sizi mağdur etmeden eşyanızın bulunduğu alanda onarımının yapılmasıdır. Ancak bu durum söz konusu olmadığında servis atölyesi tercih edilmektedir.
klima servis aşamaları

Atölyede başlayacak olan onarım süresi için hasar tespitinin ardından servisimiz tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Hasarın durumuna göre onarım hizmetinin süresi değişmektedir. Vestel klima servisi tarafından en hızlı ve kaliteli hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. Özenli bir çalışma ile kısa sürede eşyanız tarafımızca size ilk hali gibi teslim edilmektedir.

Klima yedek parça tedariki

Klimalar arıza yaptığında bazı parçaların değişmesi gerekebilir. Orijinal yedek parça tedariki ile cihazınız çalışmaya eskisi gibi devam edebilir. Ürününüzün serviste hasar tespiti sonrası parça değişimi ihtiyacı olursa yetkili personelimiz sizi bu konuda bilgilendirir ve onayınız sonrasında orijinal yedek parça için stok kontrolü yapılır. Servisimizde tüm Vestel markalı klimalar için yedek parça stok bulunmaktadır. Bazı çok özel parçalar hazırda bulunmayabilir. Bu durumda en kısa sürede tedarik edilir.

Klima yedek parça tedariki

Garanti kapsamında klima yedek parça tedariki de yapılmaktadır. Vestel markalı klimaların bazı parçaları garanti kapsamındadır. Bu durumda servisimiz sizden hiçbir ek ücret talep etmeden orijinal yedek parça tedariki yaparak cihazın onarımını tamamlar. Vestel klima arızaları ve çözüm yolları hakkında bir yazı hazırladık.

Vestel klima servisi olarak deneyimli kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile yanınızdayız. Klima kurulumu, klima tamiri, yedek parça tedariki gibi konularda müşterilerimize senelerdir kaliteli hizmet sunuyoruz.

+ Yorumunuzu Yazın

+