Vestel Buzdolabı Servisi


Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı Servisi

Vestel marka buzdolapları Türkiye’de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize tam bir verimlilik sağlayan bu buzdolabılar için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Cihazınızın talimatlara uygun şekilde, belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Buzdolapları bazı bölgelerde yaz kış devamlı kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle bozulmaları ve arıza yapmaları normaldir. Bozulan buzdolapları tamir edilmesi gerekir. Bu aşamada mersin Vestel buzdolabı servisi olarak hizmetinizdeyiz.
mersin vestel buzdolabı servisi

Bakım ve onarım konularında yetişmiş personelimiz Vestel markalı buzdolabılar için destek vermektedir. Buzdolabınızı uzun süre verimli kullanabilmeniz açısından düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Buzdolabı bakımı işin ehli insanlar tarafından yapılmalıdır. Buzdolabı servis ekibimiz bu konuda daima hizmetinizdedir. Vestel buzdolabı bakım hizmeti için çağrı merkezi telefonumuzu 0324 9994733 arayabilirsiniz. Mersin Mezitli, Yenişehir, Akdeniz ya da Toroslar, hangi ilçede hangi semtte olursanız olun destek vermeye hazırız.

Buzdolabı kurulumu

Vestel markalı buzdolabı satın aldığınızda ilk yapılması gereken buzdolabı kurulum hizmeti olacaktır. Buzdolabı kurulumu Vestel tarafından yetkilendirilmiş teknik personel tarafından yapılmalıdır. Yetkili teknik servis elemanı buzdolabınızı yönergelere uygun şekilde kurulumunu yapar ve ilk çalıştırma işlemini gerçekleştirir. Bundan sonra cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz.
buzdolabı kurulumu vestel

Buzdolabı Tamiri

Vestel buzdolaplarında meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu yerinde giderilebilir. Müşteri yetkilisini aradığınızda size yöneltilecek birkaç soru sonrasında uygun çözümü bulabilirsiniz. Personelimiz size en hızlı şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Buzdolabı arızası şayet yerinde çözülemeyecek boyutta ise yetkili personelimiz cihazı alarak servisimize getirecek ve sonrasında size detaylı bilgi verecektir.
buzdolabı tamiri vestel
Buzdolabı teknik servis atölyemizde yapılacak arıza tespiti sonrasında size hatanın kaynağı ve nasıl giderilebileceği konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Talebiniz üzerine buzdolabı tamiri aşamasına geçilecek ve sonraki aşamalar ile ilgili ayrıca haberdar edileceksiniz.

Buzdolabı servis aşamaları

Kaliteli ve hızlı bir şekilde kısa sürede ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Bu durumun haricinde ağır bir arıza söz konusu ise ekibimizin kararı ile eşyanız servis atölyesine getirilmektedir. Servis atölyesinde detaylı bir şekilde arıza üzerinde çalışılmaktadır. Önceliğimiz sizi mağdur etmeden eşyanızın bulunduğu alanda onarımının yapılmasıdır. Ancak bu durum söz konusu olmadığında servis atölyesi tercih edilmektedir.
buzdolabı servis aşamaları

Atölyede başlayacak olan onarım süresi için hasar tespitinin ardından servisimiz tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Hasarın durumuna göre onarım hizmetinin süresi değişmektedir. Vestel buzdolabı servisi tarafından en hızlı ve kaliteli hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. Özenli bir çalışma ile kısa sürede eşyanız tarafımızca size ilk hali gibi teslim edilmektedir.

Buzdolabı yedek parça tedariki

Buzdolapları arıza yaptığında bazı parçaların değişmesi gerekebilir. Orijinal yedek parça tedariki ile cihazınız çalışmaya eskisi gibi devam edebilir. Ürününüzün serviste hasar tespiti sonrası parça değişimi ihtiyacı olursa yetkili personelimiz sizi bu konuda bilgilendirir ve onayınız sonrasında orijinal yedek parça için stok kontrolü yapılır. Servisimizde tüm Vestel markalı buzdolabılar için yedek parça stok bulunmaktadır. Bazı çok özel parçalar hazırda bulunmayabilir. Bu durumda en kısa sürede tedarik edilir.

buzdolabı yedek parça tedariki

Garanti kapsamında buzdolabı yedek parça tedariki de yapılmaktadır. Vestel markalı buzdolaplarının bazı parçaları garanti kapsamındadır. Bu durumda servisimiz sizden hiçbir ek ücret talep etmeden orijinal yedek parça tedariki yaparak cihazın onarımını tamamlar. Vestel buzdolabı arızaları ve çözüm yolları hakkında bir yazı hazırladık.

Vestel buzdolabı servisi olarak deneyimli kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile yanınızdayız. Buzdolabı kurulumu, buzdolabı tamiri, yedek parça tedariki gibi konularda müşterilerimize senelerdir kaliteli hizmet sunuyoruz.

+ Yorumunuzu Yazın

+