Vestel buzdolabı yedek parça tedarik hizmeti


Vestel buzdolapları için yedek parça tedarik hizmeti

Buzdolapları ev ve işyerlerimizde sıkça kullandığımız cihazlar arasındadır. Hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında bulunan buzdolapları bazen arıza yapabilirler. Buzdolaplarında oluşabilecek tamir ya da bakım ihtiyacı karşısında güvenilir hizmete ihtiyaç duyulur. Buzdolaplarının onarılması ya da parça değişimi gibi durumları söz konusu olduğunda satın aldığımız buzdolaplarının marka değerine uygun hizmet almüşterilerimizin her türlü sıkıntılarında gerekli servis hizmetini sağlamaktayız.

En önemli önceliğimiz olan müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak ve kaliteli hizmetin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlayışla siz kıymetli müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Teknik servis hizmetleri bir marka için güvenilirlik sağlamanın yanı sıra markanın değer kaybetmemesi için de gerekli bir hizmettir. Her tür buzdolabı tamirinin güvenli koşullarda yapılması, değişmesi gereken buzdolabı parçaları varsa bunların orijinalinin temin edilmesi önemli bir durumdur. Bu durumda firmamız buzdolabı yedek parça tedarik hizmeti sağlamaktadır. Servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimize garanti kapsamında ve nitelikli hizmet ulaştırmak önceliklerimiz arasındadır.

Orijinal buzdolabı yedek parçası nereden alınır?

Gerek buzdolabı gerekse diğer cihazlar bozulduğunda arıza yapan parça orijinal olarak değişmesi gerekebilir. Bu tür buzdolaplarında oluşacak aksamalar işlerimize ve günlük yaşamımıza olumsuz olarak etki edeceğinden kısa sürede çözümlenmesi gerekmektedir. buzdolabı teknik servis ihtiyacı oluşması durumunda Mersin Vestel buzdolabı Servisi olarak müşterilerimiz bizi aradıklarında gerekli yardımları ve servis hizmetini vermekteyiz. Bazen cihazlarda oluşan sorunlar basit birkaç adımda çözümlenebilmekte ve bu durumda telefon üzerinden bilgilendirmelerimiz arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Sorun çözümlenmediği takdirde servis açılarak ekip arkadaşlarımız kısa sürede gerekli işlemleri yapmaktadır.

Yedek parça neden önemlidir?

Servis ekibimiz, konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmakta ve güncel tüm teknolojik gelişmelerle ilgili bilgilendirmeler kendilerine servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin sorunu yerinde çözümlenme ihtimali varsa orada, yoksa cihaz servise ulaştırılarak kısa süre içerisinde serviste çözümlenmektedir. Servis ekibimiz cihazlarınızın tamir işlemleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve tamir işlemi sizin onayınızla başlatılmaktadır

Bu süreçte cihazınızın garanti süresi dolmamışsa hakkınıza istinaden bir ücret talep edilmemektedir. Garanti süresi biten cihazlarda müşterimiz bilgilendirilip onayı alındıktan sonra gerekli işlemler başlatılmaktadır.

Mersin Vestel buzdolabı Yetkili Servisi Beyaz Eşya, Tamir, Bakım, Yedek Parça, Tedarik hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini tesis etmek üzere sürdürmekteyiz. Cihazlarınızın marka güvencesi altında ve kaliteli bir şekilde onarılması için ekip arkadaşlarımızla birlikte en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

+ Yorumunuzu Yazın

+