Vestel fırın Servisi


Vestel fırın Servisi

Vestel fırın Servisi

Mersin Vestel fırın servisi olarak her türlü teknik servis ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Firmamız uzun yıllardır Mersin Mezitli, Yenişehir, Akdeniz ve Toroslar ilçeleri için fırın teknik servisi hizmeti sunmaktadır. 0324 9994733 numaralı telefondan bizi arayarak bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz sizlere yardımcı olmaktan gurur duyacaklar.
Vestel fırın Servisi

Vestel fırın Kurulum Servisi

Vestel marka fırın satın mı aldınız? O halde ilk yapılması gereken işlem fırın kurulumu olmalıdır. Satın alınan fırınnin yetkili servis tarafından kurulması gerekmektedir. Aksi takdirde cihazınız garanti kapsamından çıkar. Bu nedenle konusunda uzman personelimiz tarafından Vestel fırın kurulumu yapılması ve ilk kez çalıştırılması gerekmektedir.

fırın Teknik Servisi

Vestel marka fırınnin arıza veya bakımı konusunda hizmet veriyoruz. Kurutma makineniz ile ilgili yaşadığınız her sıkıntıda çok hızlı çözüm sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ihtiyacınız olan hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Müşteri yetkilimiz ile iletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra teknik servis ekibimiz geliyor ve kurutma makinenizi bulunduğu yerde inceliyor. Sorunun büyüklüğüne göre evinizde ya da servis merkezimizde tamir işlemi gerçekleşiyor. Mersin Vestel fırın teknik servisi olarak talimatlara uygun şekilde tamirat işlemlerini yapıyoruz.

fırın Yedek Parça Tedarik Servisi

Vestel markalı kurutma makinelerinizde bozulan parçaların orijinal olarak değişimini yapıyoruz. Arıza yapan fırınnin parçasını alıyor ve birebir aynısı ile değiştiriyoruz. Garanti kapsamında olan ürünler için herhangi bir ek ücret yansıtmıyoruz. Garanti dışındaki cihazlar için en uygun yedek parça tedarik servisi hizmetini sunuyoruz. Vestel markalı kurutma makineleri için geniş orijinal yedek parça stokumuz bulunmaktadır.

Servisimiz tarafından fırın arızası durumunda önceliğimiz evinizde onarımı halletmektir. Meydana gelen arızaların %98’i büyük oranda evde yani eşyalarınızın bulunduğu alanda onarımı yapılmaktadır. Bu durumun söz konusu olmadığı zamanlar ise genellikle onarımı uzun olan, detaylı bir onarım süreci geçiren, çeşitli testler ve denemelerin yapılması zorunlu olan sorunlardır. Böyle olduğunda ise evde yapılamayacağı için vestel servisi olarak eşyalarınızı servisimizin tamir teknik servis getirmekteyiz. Tamir ve onarımı gerçekleştikten sonra gerekli denemeler ve testler uygulanmaktadır. fırın ile ilgili herhangi bir arıza kalmadığında ve tamamen tamir işlemi bittiğinde Vestel kurutma makineniz tarafımızca evinize getirilmektedir. Teknik Servis atölyemize alınacak olan kurutma makinelerin tamir süresini belirleyen en önemli etken ise makinede oluşan arızadır. Sorunun büyüklüğüne göre teknik servis süresi uzayabilir ya da daha kısa sürede bitirilebilir.

Vestel fırın Tamir Bakım ve Onarım Hizmeti

Vestel fırın onarımı aksatılmadan talimatlara uygun şekilde yapılmak zorundadır. Gerekli bakımların düzenli olarak yapılmasının sonucunda kurutma makinenizi hem arızadan koruyabilir hem de kullanım süresini ciddi manada uzatmış olursunuz. Teknik servis hizmetinin de bizim gibi yetkili olan servisler tarafından yapılması önemlidir. Bu alanda yetişmiş deneyimli teknisyenler tarafından tamir ve onarım hizmeti verilmektedir. Tamir hizmeti kadar bakım hizmeti de dikkatli ve özenli bir çalışma ile yapılmalıdır.

Vestel fırın servisi olarak Vestel markalı kurutma makinelerin tamirini hızlı ve başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Değerli kurutma makinelerin bakımı profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Mersin Vestel Servisi daima hizmetinizdedir. Vestel fırın arızaları ve çözüm yolları yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

+ Yorumunuzu Yazın

+