Mersin Akdeniz Vestel Servisi


Mersin Akdeniz Vestel Servisi

Mersin Akdeniz Vestel Servisi olarak beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü teknik desteği profesyonel iş anlayışımızla yerine getirmekteyiz. Deneyimli iş arkadaşlarımızla birlikte gerekli olan tüm hizmetleri eksiksiz yerine getirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktayız. Beyaz eşya kategorisinde değerlendirilen çamaşır, bulaşık makineleri ya da buzdolabı, derin dondurucu gibi cihazlarınızda oluşan her türlü arızada ekiplerimiz gerekli hizmeti sağlamaktadır. Beyaz eşya tamir, bakım, yedek parça tedarik işlemleri için nitelikli ve güvenilir hizmet ihtiyacınızı mersin servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

mersin akdeniz vestel servisi

Mersin Akdeniz İlçesi Vestel Servis Hizmeti

Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek çeşitli arızalar karşısında bizimle iletişime geçtiğiniz anda randevularınız oluşturulacak ve deneyimli ekibimiz servis hizmetini gerçekleştirecektir. Ürününüzün garanti süresi bitmediği takdirde yapılacak işlemlerde bir ücret ödenmemektedir. Garanti süresi dolmuş olan ürünlerin durumu ise inceleme sonucunda belli olmaktadır.

Akdeniz bölgesi Vestel

Bazen meydana gelen arızalar cihazın bulunduğu yerde kısa sürede çözümlenebilmektedir. Bazı arızalarda ise parça değişimi gerekli olabileceğinden cihazın servise getirilmesi zorunluluk olacaktır. Bu tür durumlarda akdeniz vestel servisi siz değerli müşterilerimize gerekli bilgileri vermekte ve onaylamanız durumunda işlemleri başlatmaktadırlar. Cihazda uygulanacak parça değişimlerinde parçaların orijinaliyle değiştirilmesi önemli bir konudur. Cihazınızın kullanım ömrü ve garantisi orijinal parça değişimiyle sağlanabilir. Kullanıcılarımızın güvenliği açısından da tamir işlemlerinin mersin vestel akdeniz servisi aracılığı ile yapılması önem arz etmektedir.

beyaz eşya servisi

Yetkili servis olarak Beyaz eşya tamir, bakım, yedek parça tedarik işlemleri için deneyimli ekiplerimizle güvenli hizmet sunma anlayışımız doğrultusunda çalışmaktayız. Beyaz eşya çeşitleri arasında yer alan çamaşır makineleri arızalarında motor ya da ana kart gibi parçalarda oluşan arızalar maliyetli olmakla birlikte cihazın garanti süresi dolmadıysa ücret alınmamaktadır. Aksi durumlarda parça değişim ücretleri kullanıcı tarafından karşılanan giderlerdir. Bulaşık makinelerinde oluşabilecek arızalardan biri de su alma ya da suyu boşaltma sırasında görülmektedir. Bazen oluşan basit arızalarda resetleme yöntemiyle çözüm sağlanabilirken bazen daha ciddi sorunlar oluşabilmektedir. Elektronik cihazlar bir arıza durumu oluşturduklarında elektrikten fişleri çekilmesi gerekir.

Mersin tamir, kurulum servisi

Buzdolabı ya da derin dondurucu gibi cihazlarda görülen performans düşüklüğü ya da arıza gibi durumlarda Mersin Vestel Servisi başvurduğunuz takdirde cihazınızın problemi en kısa sürede giderilecektir. Beyaz eşya tamir, bakım, yedek parça tedarik konusunda güvenle danışabileceğiniz bir servis olan Elit Teknik her tür cihazlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri mutluluğu öncelikleri arasında yer almakta ve çalışmalarını bu prensiplerle yürütmektedir.

+ Yorumunuzu Yazın

+